ترجمه برق

ترجمه تخصصی برق

در ابتدا برای دانلود مقالات برق از طریق سایت دانلود رایگان مقاله برق اقدام نمایید. در این پایگاه شما لینک مقاله مورد نظر را وارد میکنید و در عرض چند ثانیه می توانید آن را دانلود کنید.

پس از دانلود مقاله مورد نظر ، آن را به یک مترجم متخصص بسپارید.

ترجمه متن تخصصی مهندسی برق 

ترجمه متون برق باید توسط مترجمینی که تخصص لازم را در رشته مورد نظر دارند ترجمه گردد. موسسه پارس 68 موضوع هر مقاله را بررسی میکند و سپس مقاله را به مترجم متخصص خود میسپارد . البته لازم به ذکر است افرادی هم نیاز به ترجمه تخصصی ندارند و میتوانند از ترجمه های عمومی شرکت بهره ببرند.

شاید برخی از مترجمین تسلط بسیار بالایی در زبان انگلیسی داشته باشند اما این دلیل نمیشود که بتوانند متون برق را به درستی ترجمه کنند . متون برق دارای اصطلاحات تخصصی میباشد که اگر مترجم با این اصطلاحات آشنایی لازم را نداشته باشد باعث میشود که ترجمه روان و دقیقی صورت نگیرد . ترجمه متون رشته برق و گرایشات آن باید توسط مترجمی انجام گیرد که خود در رشته مهندسی برق تحصیل کرده باشد .

دانلود دیکشنری تخصصی مهندسی برق 

اگر بخواهم واقعیت را بگویم دیکشنری خاصی برای ترجمه متون برق یا هر متن تخصصی دیگر وجود ندارد.

بیشتر فایل های pdf ای موجود است که موسسات مختلف و پزوهشگا ها از دید خود جمع آوری کرده اند. اما اگر بهترین راه را بخواهید این است که اگر به یک کلمه تخصصی برخورد کردید ، معنی آن را به انگلیسی سرچ کنید سپس معنی را ترجمه کنید و با آن اصطلاح آشنا شوید . این یک راز در ترجمه کلمات تخصصی است.

ترجمه مقالات مهندسی کنترل و مهندسی مخابرات

ترجمه مقالات مهندسی کنترل و مهندسی مخابرات پر از کلمات تخصصی است. این کلمات در حوزه های سیستم های فازی ، ژنراتور ، سیستم های الکترونیکی و رادار می باشند. با توجه به این حوزه تخصصی ، مترجم حتما باید تحصیلات آکادمیک در این حوزه داشته باشد و یا بارها و بارها اینگونه متون را ترجمه کرده باشد.

ترجمه کاتالوگ با موضوعیت برق

برای ترجمه کاتالوگ های دستگاه های وارداتی و برعکس برای ترجمه فارسی به انگلیسی دستگاه های صادراتی نیاز به یک مترجمی است که کامل اصطلاحات را بشناسد و ترجمه ای روان و دقیق ارائه کند.

ضمانت ترجمه

نمونه ترجمه برق

بهترین راه برای برسی کیفیت کار مترجمین این است که بخش کوچکی از مقاله خود را ثبت سفارش کنید .سپس پس از بررسی آن با خیال راحت کل ترجمه را به مترجمین متخصص شرکت بسپارید. 

نکته ویژه که در ترجمه متون الکترونیکی وجود دارد این است که این متون پر از فرمولها و نمودارها میباشد و شرکت پارس 68 میتواند فرمولهای برق را به صورت تایپ شده و جداول را مانند فایل اصلی در ترجمه رسم کند. این موارد به خواست مشتری صورت میگیرد . زیرا بسیاری از مشتریان نیاز به جاگذاری فرمولها و عکس ها از طریق snapshot دارند.

بروز رسانی مرداد 99

2 thoughts on “ترجمه برق

  1. بازتاب: مهندسی برق و انرژی - مهندسی انرژی که مهندسی سیستم های انرژی نیز نامیده می شود،

  2. بازتاب: تولید محتوای سایت تجهیزات آزمایشگاهی از طریق ترجمه ، شاخه ای از علوم پزشکی است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.