ترجمه-بازی-پوگمون !

این بازی که برای گوشی های اسمارت توسط شرکت نیتلدو عرضه شده است توانسته گوی سبقت را از بقیه بازی ها بگیرد .این بازی به این صورت است که با استفاده از جی پی اس گوشی و ساعت آن شما به شکار پوکمون ها می روید ،بر حسب مکانی که جی پی اس نشان میدهد پوکمون های متفاوتی دیده میشود و همچنین بر مبنای زمان بازی نیز پوکمون های مشاهده شده  متفاوت است

این بازی هم اکنون در ایران قابل دسترسی نیست و بر طبق گفته ها قرار است از دو هفته دیگر در ایران قابل دسترسی می باشد

این بازی رایگان است

ترجمه-بازی-پوگمون

ترجمه-بازی-پوگمون

تاریخچه بازی پوکمون

تام کوری یک جوان کارمند بود که بخاط بازی دست از حرفه خود کشید . تام در نظر داشت که بعد از 6 سال کار و فعالیت حالا رویای ذهن خود را به واقعیت نزدیک کند . در حال حاضر این بازی به یکی از موفق ترین بازی های رایانه ای تبدیل شده است و رکورد دانلود در گوگل پلی را شکسته است.

برای این که تصویری از این بازی درر ذهن شما نقش ببندد به این صورت است که در این بازی شما جریی از کاراکتر بازی میشوید و با استفاده از جی پی اس و موقعیت یاب شروع به پیدا کردن موجودات فضایی میکنید سپس اسن موجودات را آموزش میدهید و باعث قدرتمند شدن این موجودات میکنید

این بازی شامل هشت بخش دارد که به شرح زیر میباشد.

“پوک بال ها”، “تخم مرغ ها”، “تخم مرغ شانسی” ، “دستگاه پرورش تخم مرغ”، “دستگاه بخور”، “ماژول اغوا کننده”، “حافظه پوکمون” و ” کیف ارتقا”

ترجمه-بازی-پوگمون

ترجمه-بازی-پوگمون

آیا پوکمون باعث تهدید  افراد میشود?

سوالی است که برای پاسخ دادن نیاز به زمان بیشتری دارد. برخی بر این باور هستند که باعث بی حرمتی به بسیاری از مکانهای مقدس میشود و یا باعث جاسوسی در مناطق ممنوعه میشود .

تفاوت این بازی با بازی های دیگر این است که در این بازی شما نیاز به حرکت کردن و رفتن به مکان های مختلف را دارید.