post

نحوه تبریک تولد به زبان انگلیسی (با ما همراه باشید)

روز تولد، روز منحصر به فردی در زندگی هر شخص است. روز تولد، یک بار در سال است و یک بار می آید و تمام می شود. زمانی که یک فرد خاص در زندگی شما، اعم از دوست شما، همسر یا هر کدام از اعضای خانواده تان که نقش ویژه ای در زندگی تان دارد، روز تولدش فرا می رسد، شما می خواهید توجه خود را نسبت به وی ، به بهترین وجه نشان دهید. شاید دوست و همکاری در کنار خود دارید که نیاز است به طور معمول و نه چندان صمیمی و حتی کمی جدی، تولد وی را تبریک بگویید. پیشنهاد تیم ترجمه پارس 68 به شما این است که تبریک تولد به زبان انگلیسی را تجربه کنید.

گاهی مواقع، انتخاب جمله و کلمات انگلیسی تولدت مبارک یا پیامک تبریک تولد به زبان انگلیسی، به صورت خاص و منحصر به فرد و غیر کلیشه ای، شاید کار دشواری باشد.

ما در این مقاله در تلاش هستیم چندین نقل قول و جملات غیر تکراری را برای تبریک تولد به زبان انگلیسی، به مخاطبین گرامی ارائه دهیم. خوانندگان عزیز می توانند یک یا دو مورد از این تبریک ها را روی یک کارت پستال جذاب نوشته و در روز تولد به فرد عزیز زندگی خود اهدا کنید.

تعدادی از جملات در ادبیات زبان انگلیسی برای تبریک تولد، رواج بیشتری دارند. در برخی مواقع تبریک تولد به زبان انگلیسی، مشابه همان سلام و احوال پرسی است . این گونه جملات تبریک تولد به زبان انگلیسی در ذیل برای شما آورده می شود که ممکن است با تعدادی از آن ها پیش از این اصلا آشنایی نداشته باشید.

happy birthday

جملات کاربردی برای بیان تبریک تولد به زبان انگلیسی

With a little advance I wish you a happy birthday with a lot of good wishes

تولدی شاد با یک عالمه آرزوهای خوب برایت خواستارم.

I wish you a happy birthday with great goals

تولدی شاد و اهداف فوق العاده برایت آرزو می کنم.

I want to wish my friends a great birthday

تولد فوق العاده ای برای دوست خوبم آرزو می کنم.

On behalf of everyone of our team friends, I would be happy to wish you a great birthday,

از طرف تک تک اعضای گروه دوستانه مان، تولد فوق العاده ای را برایت آرزو می کنم.

Let me take this time and wish you all a great birthday

از این فرصت استفاده می کنم و تولدی شاد برای شما خواستارم.

یکی دیگر از نکاتی که می بایست در زمان تبریک تولد به خاطر داشته باشید این است که در زمان تبریک تولد به زبان انگلیسی به سن اشخاص توجه کنید.

برای تبریک تولد به زبان انگلیسی، با توجه به این نکته که سن شخص مقابل را می دانیم و قصد داریم با کمک سن به او، احساس بهتری به وی انتقال دهیم و بنابراین می توان نشان داد که جملات تبریک تولد را از جایی اقتباس نموده ایم و با جملات ساده و معمول، تبریک تولد را انجام نداده ایم. پیشنهاد ما این است که پیش از ارسال تبریک تولد، جملات را بررسی کنید و تنها سن تولد را در جمله تغییر دهید. یا این که جمله مناسبی برای توصیف احساس خود پیدا کرده و با بیان این جمله به زبان انگلیسی، احساس بهتری به مخاطب خود القا نمایید. تعدادی از این جملات، شاید اندکی به صورت طنز آمیز نیز بیان شوند.

Eighteen is the age of responsibility. Be aware about your responses😊 happy birthday.

هجده سالگی، سن مسئولیت است. از مسئولیت هایت آگاه باش 😊  ، تولدت مبارک.

The first fourty years are the best time of our life. Happy your birthday.

چهل سال اول، زیبا ترین دوران زندگی ما است. تولدت مبارک.

در برخی مواقع تبریک تولد به زبان انگلیسی به صورت دوستانه بیان می شوند. بسیاری از افراد، به جای تبریک تولد به زبان انگلیسی به افرادی که صمیمیت زیادی با آن ها ندارند، می توانند از ادبیات گرم تر و عامیانه تری استافده کنند.

در این بخش چند مثال را ارائه می دهیم.

On your birthday, I wish you a year with loads of fun, happiness and great memories. Happy your birthday.

در سالروز تولدت، سالی به همراه زیبایی،شادی و خاطرات جذاب برایت آرزو مندم. تولدت مبارک 😊

A birthday anniversary only happens once a year. Happy your birthday.

سالگرد تولد یک بار در سال اتفاق می افتد. تولدت مبارک 😊

You are my best friend. My god bless you with great time ahead. Happy birthday and thanks for our friendship we share.

تو بهترین دوست من هستی. امید من براین است که خداوند تو را با اتفاقات جذاب و شگفت انگیز خوشبخت کند. تولد مبارک و سپاس از رابطه دوستی بینمان.

The friend is the man who knows all about you and however likes you. Happy your birthday my friend.

دوست تو کسی است که همه چیز را در موردت می داند و همیشه دوستت دارد. تولد مبارک دوست من.

I wish for you to have great people to love and live. People on your life who will care about you as much as I do. Happy your birthday

آزومندم شخصی را برای زندگی کردن و عشق ورزیدن در کنار خود داشته باشی که به همان حدی که من به تو اهمیت می دهم برای تو ارزش قائل باشد. تولدت مبارک 😊 .

My best friend happy birthday, I can’t imagine celebrating with anyone else.

تولدت مبارک بهترین دوست من. حتی تصور هم نمی کنم که کنار کس دیگری غیر از تو تولدی را جشن بگیرم.

I am so proud of all you’ve accomplished, but I am more proud that your are my best friend. Happy your birthday my best friend.

من به تمام موفقیت های کسب شده توسط تو به خودم می بالم. ولی بیشتر از افتخارات و موفقیت های تو، به دوستی با تو افتخار می کنم. تولدت مبارک بهترین دوست من.

با  تیم ترجمه پارس 68 همراه باشید تا در مقالات پیش رو نحوه تبریک تولد به صورت عاشقانه و رمانتیک را به شما مخاطبین عزیز بیاموزیم.

بیشتر بخوانیم :
اهمیت آشنایی با  دیگر زبان ها