بشقاب پرنده

فیلم امنیتی منتشر شده  ایالات متحده امریکا از تایید کردن اثر UFO (بشقاب پرنده)

  بنظر میرسد بنا به گفته ی وزارت امنیت داخلی ایالات متحده آمریکا (DHS) ویدئو منتشر شده ی اخیر مربوط به بشقاب پرنده ایی است که از دریا بیرون و ظاهرا به دو قسمت تقسیم شده است و منتقدان در سراسر جهان بیان کردند که این یک معامله واقعی است و امکان ندارد چیز دیگری باشد. ویدئو ارائه شده باید از وزرات امنیت داخلی ایالت متحده امریکا منتشر شده باشد.

ویدئویی با مدت زمان تقریبا 4 دقیقه

محققان در سراسر جهان ویدئویی با مدت زمان تقریبا 4 دقیقه که از بشقاب پرنده و شی بیگانه گرفته شده بود، را دریافت کردند که توسط گروهی که خود را اتحاد علمی بشقاب پرنده (SCU ) می نامند به صورت آنلاین منتشر شده است. به گزارش سایت SCU ، محققانی که بشقاب پرنده را تایید کردند “مشخصاتی را ارائه دادند که نمی توان توسط هیچ هواپیما جنگی یا پدیده طبیعی توضیح داد.

ظاهرا این ویدئو توسط وزرات امنیت داخلی ایالات متحده امریکا (DHS) گرفته شده است که احتمالا یکی از هواپیمای خودشان در آسمان بوده است. بنظر می رسد که ویدئو واضحی از یک شی ء ناشناخته متحرک در مسیر مشابه با چیزی که قبلا دیده شده است، نمی باشد.

ثبت بشقاب پرنده در دوربین ها

کمرگ و حفاظت از مرز (مرزبانان) ایالات متحده امریکا DHC-8Q200- ظاهرا نوعی هواپیما که UFO (بشقاب پرنده) است روی دوربین ها ثبت شده است و SCU تایید کرده که این فیلم از وزرات امنیت داخلی امریکا( DHS )به بیرون منتشر شده است و افشاگر فیلم مایل نیست نام خود را فاش کند.

احتمالا از آنجاکه این فیلم از SCU منتشر شده است،تعداد افراد کمی برای تایید کردن این نشانه حاضر هستند. ظاهرا SCU دو سال زمان صرف بررسی این فیلم و ایجاد یک گزارش قانع کننده برای تایید صحت این فیلم کرده است. حداقل 6 دانشمند و محقق با تایید این پروژه مخالفت کردند.

گفته شده که این واقعه در مورد بشقاب پرنده در فرودگاه Rafael Hernandez در Aguadilla Puerto Rico در ساعت 9:20 بعدازظهر و در تاریخ 25 آوریل 2013 آغاز شده و توسط خدمه ای از DHC-8 هواپیما توربوپراب Turboprob  از کمرگ و حفاظت مرزی ایالات متحده امریکا CBP ، نظارت شده است- که قسمتی از وزرات امنیت داخلی آمریکا است- لطفا این ویدئو جالب را در زیر ببینید:

بنظر می رسد شی مورد نظر در ویدئو شبیه به یک کره فلزی باشد که به سرعت بر فراز زمین حرکت می کند و سپس به داخل اقیانوس می رود و  ظاهرا می چرخد و یا تغییرشکل می دهد، تقریبا مانند “شکل گیری ” بشقاب پرنده به یک چیز متفاوت دیگر است.

Nick pop از موافقان U.I.P.S و حامی پروژه ی ما است که کاملا به این ویدئو یک پاسخ مثبت داده است ، ( فردی که رسما نشانه های بشقاب پرنده را برای وزرات امنیت دفاع بریتانیا بررسی کرده است) که گاهی اوقات کمی منصفانه تر از منتقدین است، او گفت: “با فرض اینکه این ویوئو یک جعل زیرکانه نباشد- که این روزها غیرممکن نیست- این قطعه ای از یک ویدئو جذاب است”. تقریبا تنها توضیح مرسوم که ممکن است مناسب این واقعه باشد این است که برخی از هواپیماهای بدون سرنشین جدید باشد، اما فرو رفتنش در داخل دریا و خروج دوباره اش از دریا و شکافتنش به دو قسمت مجزا  باعث می شود که این توضیح غیرمحتمل بنظر بیاید.

متخصصان هوش  MOD

این دقیقا همان ویدئویی است که من و متخصصان هوش  MOD(وزرات دفاع) با دیدنش خیلی هیجان زده شدیم، داده های در دسترس این ویدئو، امکان یک تجزیه و تحلیل علمی مناسب را فراهم می کنند. نیک پاپ “می خواهم تحولات و جزئیات ویدئو را با علاقه و اشتیاق بررسی کنم. بنظر می رسد بشقاب پرنده کنترل بسیار زیادی در پرواز میان درختان و ساختمان های بلند داشته است، و در هنگامی که یک شی در مسیر حرکتش بوده واکنش های تند و سریع کج شدن یا خم شدن، داشته است. گفتنش سخت است اما بشقاب پرنده در پایان ویدئو یا با بشقاب پرنده دیگری می پیوندد و یا به دو بخش تقسیم می شود.

بر طبق یک گزارش، هنگامی که هواپیما DHC-8 از روی یک مسیر معمول پرواز بلند می شده است، متوجه شی ء عجیبی شده که ” نور صورتی رنگ مایل به قرمز بوده و بر فراز اقیانوس به سمت جنوب در حرکت بوده است، ” بلافاصله یک نگرانی در مورد هواپیمایی که در آنجا بود بوجود آمد که چرا هیچ کس در برج نگهبانی اطلاع نداده است ” آنها هر گونه ترافیک ورودی را اطلاع می دهند” به همین ترتیب فورا آن را توسط رادیو مخابره می کنند. گرافیک SCU مسیر پرواز شی و مهارت آن را نشان می دهد و به نظر می رسد آن روز در آنجا سردرگمی زیادی وجود داشته است. ظاهرا برج نگهبانی فورا پاسخ داده : ” برج نگهبانی هم به آنها گفته است که یک شی ء را دیده اند، اما از هویتش مطمئن نیستند”. SCU تاییدکرد که یک پرواز به علت مصادف شدن با حضور بشقاب پرنده در آسمان به تاخیر افتاده است.  به تاخیر افتادن پرواز برنامه ریزی شده فدرال FedEX در ساعت 9:26 بعدازظهر تایید شده است.

همچنین SCU  در پاسخ به درخواستی که ظاهرا نشان می دهد DHC-8 در ساعت 9:16بعدازظهر از زمین بلند شده است و سپس 10 دقیقه قبل از خروج از محوطه دو بار در فرودگاه چرخیده است، جزئیاتی را در FOI منتشر کرد. لطفا در زیر جزیئات ویدئو SCU را ببینید: در آنجا هم جزئیات بیشتری منتشر شده است که تایید می کند که برج نگهبانی بر روی رادار یک ” شی ناشناخته”  را چند دقیقه قبل از بلند شدن DHC-8 ردیابی کرده است که در طرف شمال به سمت ساحل و دور منطقه شمالی فرودگاه از ساعت 8:85 تا 9:14 بعدازظهر بوده است.

فرو رفتن بشقاب پرنده در آب و بیرون آمدن

در گزارش آمده است که شی موردنظر بین 3 تا 5 فوت طول داشته و سرعت متغیر بین 40 تا 120 مایل در ساعت داشته است. که متوسط سرعتش 80 مایل در ساعت بوده است. “اما بخشی که واقعا جذاب بوده این است که گفته شده این شی ء ظاهرا در اقیانوس برای بیش از نیم مایل فرو رفته و دوباره از آب خارج شده و پرواز کرده است” . چیزی که باعث می شود این شی ء بسیار ” بیگانه” بنظر بیاید  این است که در دنیا هیچ تکنولوژی شناخته شده ای وجود ندارد که قادر به این کار باشد؟ پس از آن بیان کردند که “محققان نظریه  یک شی بالن دار با سرعت باد  ” 8 تا 13 مایل در ساعت” در سطح زمین را رد کردند و در مورد بشقاب پرنده سرعت 8 تا 12 مایل در ساعت با طول400 تا 3.200 فوت ، به این معنا است که شی موردنظر بیش از حد سریع حرکت میکرده است که توسط جریان باد می توانسته انجام بشود ” ، همچنین بنظر می رسید که در آب فرو رفته بود.

کاملا مطمئنم که قبلا این عمل و روش را از یک بالن نشنیده بودم (شاید ارجاع به” بالن آب و هوا”) همچنین ذکر شده است که این می تواند نوعی پرنده باشد …… اما بیشترین سرعت یک شاهین قوش تیز در حالت فرود آمدن 69 مایل در ساعت است، که بلافاصله این نظر رد شد.

بهرحال همچنین پیشنهاد شده است که این می تواند نوعی از ” هواپیماهای بدون سرنشین جدید نیروی دریایی به نام ” flimmer” باشد که می تواند پرواز کند و در آب فرو برود، اما این هواپیما دارای سرعت 68 مایل در ساعت است. ولی بلافاصله این سوال پیش آمد که چرا اینچنین آزمایشی در نزدیک فرودگاه غیرنظامی انجام شده است. همچنین سرعت flimmer بسیار آهسته تر از حداکثر سرعت بشقاب پرنده بود. این گزارش جالب اینطور نتیجه گیری شده بود که : ” برای یک شی ء که قادر به حرکت در زیر آب با سرعت بیش از 90 مایل در ساعت باشد، و با حداقل برخورد با سطح آب از هوا با سرعت120 مایل در ساعت در ارتفاع کم در منطقه مسکونی بدون چراغ دریانوردی یا ناوبری، و در نهایت قادر به تقسیم شدن به دو شی مجزا ، هیچ توضیحی وجود ندارد.

” هیچ پرنده ای، هیچ هواپیمایی، هیچ هواپیمای بدون سرنشین شناخته شده ای این قابلیت را ندارد”. ممکن است این شیء ناشناخته یک مامور بیگانه باشد؟

خلاصه U.I.P- در صورتی که همه ی اینها درست باشد و یک داستان ساختگی نباشد، که تکالیفمان روشن است، در حقیقت این می تواند یک قطعه بزرگ از مدرکی برای “افشای یا آشکارسازی” مانور بشقاب پرنده باشد که نه تنها  بشقاب پرنده به داخل اقیانوس با چنین سرعت قابل توجه ای می رود بلکه شی مورد نظر می تواند به ” اشکال مختلف” شکل بگیرد و سپس در نهایت به نظر می رسد به دو جسم قابل پرواز  شکسته شده است که اینها با دوربین دنبال شده اند.

داستان های زیادی در مورد بشقاب پرنده نا شناخته ای که در زیر آب فرو رفته شنیده ایم که گاهی اوقات می تواند موضوع بحث در عرصه ufology (شی ناشناس) باشد، و ولی این می تواند یک مدرکی برای امکان وجود این قضیه ی بشقاب پرنده باشد که دوربین های دولت ایالت متحده امریکا ثبت کرده اند. (از سایت hiduth.com)؟

بیشتر: نیک پاپ: من معتقدم که بیگانگان در جنگل Suffolk فرود آمده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.