post
بروز رسانی : تیر 1399

(elsevier)؟

در پاسخ به سوال الزویر چیست : الزویر یک شرکت اطلاعات و تحلیلی است و یکی از بزرگترین ارائه دهندگان اطلاعات علمی ،فنی و مهندسی  و پزشکی در جهان می باشد.این شرکت در سال 1880 میلادی به عنوان یک شرکت چاپ و نشر تاسیس شد .در واقع الزویر بخشی از مجموعه relx  می باشد .

در طول سال 2017 میلادی محققان بیش از 1.6 میلیون مقاله پژوهشی را برای انتشارات الزویر ارسال کردند که بیش از 20.000 ویراستار بررسی و انتخاب این مقالات را انجام دادند ، در نتیجه بیش از 430.000 مقاله در بیش از 2500 مجله منتشر شد.

الزویر بیش از 7200 نفر پرسنل در بیش از 70 دفتر در سراسر جهان در حال کار می باشند که توسط رون موبد  Ron Mobed مدیر اجرایی رهبری می شوند.

آرشیو الزویر دارای بیش از 13 میلیون سند و 30 هزار کتاب الکترونیکی است . تعداد کل دانلود ها در سال بیش از 900 میلیون می باشد.

الزویر چیست

-تولیدات و خدمات 

اگر هنوزم جواب پاسخ خود را در مورد الزویر چیست نگرفته اید این بخش اطلاعات بیشتری در اختیار شما قرار می دهد.

تولیدات و خدمات الزویر شامل چرخه پژوهش دانشگاهی که شامل نرم افزار و مدیریت داده ،ابزار های آموزشی و ارزیابی است .

محصولات و خدمات شامل نسخه های الکترونیکی و چاپی مجلات ،کتاب های درسی و مرجع ،بهداشت ،زندگی ،علوم فیزیکی و اجتماعی است .

بازار هدف مجموعه شامل موسسات تحقیقاتی دانشگاهی و دولتی ،آزمایشگاه های پژوهشی شرکت ها ،کتاب فروش ها ،کتابداران ،محققان علمی ،نویسندگان ،سردبیران ،پژوهشگاه ها ،پرستاران ،دانشجویان  پزشکی و پرستاران ،متخصصین بهداشت ،شرکت های داروسازی ،بیمارستان ها و..

پرچمداران محصولات و خدمات الزویر شامل pure,scival,cell,compenndex,engineering village ,embase ,scopus , science direct ,virtual E    می باشد.

Sience direct

Sience direct    دسترسی الکتریکی آنلاین به مجلات  و بیش از 6000 کتاب الکترنیکی  را فراهم می کند .

مقالات در sience direct   به چهار بخش اصلی گروه بندی می شود 1-علوم فیزیکی و مهندسی 2-علوم زیستی 3- علوم بهداشت 4- علوم اجتماعی و علوم انسانی

برای اکثر مقالات در وب سایت خلاصه ها به صورت آزاد در دسترس می باشد ولی برای گرفتن فایل مقالات به صورت pdf یا html  باید مبلغ مورد نظر پرداخت شود.

درباره ی article transfer service بیشتر بدانید:

تاسیس کننده ی این سرویس توسط پایگاه انتشاراتی الزوییر می باشد.

Article transfer service  یا همان سرویس ATS چگونه کار میکند؟

بطور مثال فرض کنید شما قصد دارید به مجله ی الزوییر یک مقاله بفرستید اما مشکلی که پیش می آید مقاله به محض ارسال از طرف مجله پذیرفته نمیشود چرا که در اسکوپ مجله ذخیره نشده حال شاید برایتان سوال باشد اسکوپ مجله چه چیزی است؟

اسکوپ مجله در واقع همان دایره علمی مقاله می باشد.

حال برای اینکه مقاله در اسکوپ مجله ذخیره شود باید از سرویس ATS استفاده نمایید.

این کار باعث میشود مقاله بعد از بررسی توسط متخصصان به مجلات دیگر منتقل شود و مجلات دیگر اگر مقاله شما برایشان قابل استفاده باشد روی ان برچسب Elseviers editorial system accepted میزنند.

توجه داشته باشید  انتقال مقاله از طریق سرویس ATS فقط یک بار صورت میگیرد.

خدمات ترجمه پارس 68 در زمینه ترجمه مقاله به صورت تخصصی فعالیت میکند و برای درج مقالات خود در ژورنال های خارجی می توانید از خدمات ترجمه تخصصی شرکت کمک بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر صفحه(انتشار مقاله) را مطالعه فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.