الزویر چیست (elsevier)؟

در پاسخ به سوال الزویر چیست : الزویر یک شرکت اطلاعات و تحلیلی است و یکی از بزرگترین ارائه دهندگان اطلاعات علمی ،فنی و مهندسی  و پزشکی در جهان می باشد.این شرکت در سال 1880 میلادی به عنوان یک شرکت چاپ و نشر تاسیس شد .در واقع الزویر بخشی از مجموعه relx  می باشد .

در طول سال 2017 میلادی محققان بیش از 1.6 میلیون مقاله پژوهشی را برای انتشارات الویزیر ارسال کردند که بیش از 20.000 ویراستار بررسی و انتخاب این مقالات را انجام دادند ، در نتیجه بیش از 430.000 مقاله در بیش از 2500 مجله منتشر شد.

الزویر بیش از 7200 نفر پرسنل در بیش از 70 دفتر در سراسر جهان در حال کار می باشند که توسط رون موبد  Ron Mobed مدیر اجرایی رهبری می شوند.

آرشیو الزویر دارای بیش از 13 میلیون سند و 30 هزار کتاب الکترونیکی است . تعداد کل دانلود ها در سال بیش از 900 میلیون می باشد.

الزویر چیست

-تولیدات و خدمات

تولیدات و خدمات الزویر شامل چرخه پژوهش دانشگاهی که شامل نرم افزار و مدیریت داده ،ابزار های آموزشی و ارزیابی است .

محصولات و خدمات شامل نسخه های الکترونیکی و چاپی مجلات ،کتاب های درسی و مرجع ،بهداشت ،زندگی ،علوم فیزیکی و اجتماعی است .

بازار هدف مجموعه شامل موسسات تحقیقاتی دانشگاهی و دولتی ،آزمایشگاه های پژوهشی شرکت ها ،کتاب فروش ها ،کتابداران ،محققان علمی ،نویسندگان ،سردبیران ،پژوهشگاه ها ،پرستاران ،دانشجویان  پزشکی و پرستاران ،متخصصین بهداشت ،شرکت های داروسازی ،بیمارستان ها و..

پرچمداران محصولات و خدمات الزویر شامل pure,scival,cell,compenndex,engineering village ,embase ,scopus , science direct ,virtual E    می باشد.

Sience direct

Sience direct    دسترسی الکتریکی آنلاین به مجلات  و بیش از 6000 کتاب الکترنیکی  را فراهم می کند .

مقالات در sience direct   به چهار بخش اصلی گروه بندی می شود 1-علوم فیزیکی و مهندسی 2-علوم زیستی 3- علوم بهداشت 4- علوم اجتماعی و علوم انسانی

برای اکثر مقالات در وب سایت خلاصه ها به صورت آزاد در دسترس می باشد ولی برای گرفتن فایل مقالات به صورت pdf یا html  باید مبلغ مورد نظر پرداخت شود.

خدمات ترجمه پارس 68 در زمینه ترجمه مقالات الزویر با بهره گیری از مترجمین حر فه ای و مجرب فعالیت می کند.در صورت درخواست کافی است مقاله مورد نظر را دانلود و برای موسسه ارسال نمایید .

برای کسب اطلاعات بیشتر صفحه(انتشار مقاله) را مطالعه فرمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *