سایت ترجمه

سایت ترجمه

  • چرا قیمت ترجمه در این موسسه نسبت به موسسات دیگر ترجمه اینقدر پایین میباشد؟

موسسه پارس 68 به دنبال دریافت سود بالا نیست . این موسسه به دلیل داشتن مترجمین زیاد و حجم بالای ترجمه سود دریافتی خود از هر ترجمه را بسیار ناچیز کرده است . شرکت های دیگر به دلیل تعداد کم مشتری مجبور به دریافت هزینه بیشتر از مشتری میشوند.

 

  • ترجمه تخصصی چیست؟

ترجمه تخصصی به ترجمه ای گفته میشود که مترجم آن تسلط کافی را در مورد موضوع متن داشته باشد و با زمینه آن آشنایی داشته باشد. به عنوان  مثال:مقاله ای که موضوع آن در مورد رشته مکانیک باشد توسط مترجم رشته مکانیک ترجمه میشود.

 

  • چطور میشود باز هم از تخفیف استفاده کرد؟

دانشجویان میتوانند با ارسال کد دانشجویی خود موقع ثبت کار از تخفیف بیشتری برخوردار شوند. سایت ترجمه پارس 68 حامی دانشجویان میباشد

 

  • نحوه سفارش ترجمه چگونه است؟

شما ابتدا به صفحه اصلی سایت ترجمه پارس 68 رفته و روی منوی سفارش ترجمه کلیک میکنید . صفحه ای برای شما باز میشود .فرم مربوطه را پرکرده و فایل خود را بار گزاری میکنید. سپس کارشناسان فایل شما را بررسی کرده و قیمت ترجمه و زمان ان را به ادرس ایمیل شما ارسال میکنند. شما پس از مشاهده ایمیل جهت ثبت سفارش خود با شماره های شرکت تماس میگیرید.

 

  • شرکت چه ضمانتی به مشتری میدهد؟

تمام ترجمه های شرکت دارای ضمانت است . شما میتوانید پس از بررسی فایل خود هر قسمتی که به نظر شما سلیس و روان نیست را مشخص کرده و برای شرکت ارسال کنید تا کارشناسان ما اصلاح کنند

ضمانت اصلی ما اعتبار ماست

 

  • بهترین سایت ترجمه کدام است؟

برای این که ما متوجه بشیم کدام سایت ترجمه برتر است و مورد اعتبار . بهترین کار این است که بدانیم کاربران کدام سایت بیشتر و رضایت کاربران چطور است. سایت ترجمه پارس 68 در تلاش است با افزایش متخصصین زبان خود کیفیت ، سرعت و درنهایت رضایت شما عزیزان را جلب کند.

سفارش ترجمه تخصصی

سفارش ترجمه تخصصی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *